דלתות
דלתות

דלתות מעוצבות אינדור עיצובים סניף חיפה


קיץ 2015, עונת המעברים הבנייה והשיפוצים (בנוסף לחופש הגדול הארוך והבלתי נגמר). אחד הדברים החשובים בכל ההתעסקות בתחום זה ללא ספק , דלתות. כיום קיים מגוון רחב אינסופי של גדלים, עיצובים ושידרוגים.


בעבר העיצוב היה סטנדרטי ובנאלי בסגנון של : עץ, לבן ודלת סורגים. במהלך השנים העץ הפך לפלדה , הלבן הפך למעוצב והסורגים נעלמו כלא היו.


אז אם המבחר כל כך גדול ואינסופי , איך מגיעים להחלטה?

מה יכריע, העיצוב, המחיר או האיכות ?קודם כל, יש להבין ששני גורמים אלו הולכים יד ביד . ככל שהעיצוב מכיל בתוכו יותר פרטים ונעשה שימוש בסוגי חומרים שונים, כך המחיר גדל בהתאם.


ניקח לדוגמא את דלת הכניסה - הדבר הראשון שמבחינים ונתקלים בו בהגעה לכל מבנה או בית , כמובן שנרצה שהיא תהיה מרשימה ומעוצבת.אך יש להיזהר ולא ליפול לאסונות עיצוב.אין צורך להעמיס מכל טוב שיש לספק להציע לכם (תהיו בטוחים שיהיה לו מה להציע והרבה). בואו לא נשכח שדלת כניסה היא לא דבר שמחליפים לעיתים קרובות אם לא בכלל.מעבר לכך יש להתחשב בכל שינוי אחר שנבצע במבנה או בבית, אם זה בשינוי גוון הקיר החיצוני, שינוי הריצוף או שביל הגישה לבית בבתים צמודי קרקע. בזמן קבלת ההחלטה יש להתחיל בבחירת צבע ניטרלי שיתאים את עצמו לכל שינוי שנחפוץ בו בעתיד. מעבר לכך הוספת אלמנט של זכוכית חלבית משדרג פלאים את הבחירה ללא צורך בהוספת צבעים או חומרים נוספים.

 

אין דור עיצובים

 

 


אז לאחר שסיימנו עם דלת הכניסה הבאות בתור הן דלתות הפנים. כאן המגוון והדימיון לא מפסיקים להשתנות ולהפתיע. הבחירה העיצובית במקרה זה צריכה להתאים לאווירה והסגנון הכללי של המבנה. ההשראה נלקחת מהצבעים והאלמנטים השולטים בבית בכדי שתהיה זרימה בחלל. מאידך ניתן גם ללכת לכיוון שונה לחלוטין ו"לשבור" את הזרימה בבית , להשתגע עם צבעים ואלמנטים כדי ליצור כמה שיותר עניין ועומק.


אז עיצוב יש, אבל מה בנוגע לאיכות? 

איכות הדלת חשובה יותר מהחיצוניות והמראה. אם פנים הדלת לא עשוי מחומרים איכותיים העיצוב לא ישרוד למשך זמן. יש לוודא את תקינות ואיכות החומרים, ולוודא שהרכישה מתבצעת אצל מומחה בתחום בעל וותק וניסיון של שנים כדי להימנע משברון לב בטווח הרחוק. מומחה בתחום יוכל לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

איכות , מחיר או עיצוב, נראה כי אין צורך לבחור באחד מהם אלא לשלב את שלושתם יחד כדי להגיע לתוצאה הרצויה והטובה עבורנו.

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים